To ogłoszenie opublikowano 30 dni temu ...
0

aplikujący

Stała Stanowisko: Murarz-zbrojarz

Luksmann (Wszystko)

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w polskiej firmie w branży budowlanej na stanowisko: murarz-zbrojarz w Katowicach

Opis stanowiska:
• Stanowisko: Murarz-zbrojarz
• Obowiązki: Murowanie ścian, wykonywanie zbrojeń
• system pracy: praca stała
Wymagania:
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenia
• polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
• terminowe wypłaty
• zapewnienie miejsca zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres hr@luksmann.com lub tel. 0048 537 701 000
Więcej informacji na www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Ostatnie ogłoszenia Luksmann

« Wróc do kategorii
Czy to ogłoszenie jest nieprawdziwe? Zgłoś naruszenie!
Doradź znajomemu
Opublikowano 12-10-2017
Przeczytano: 450 razy